Pracownik odlewni/Koordynator pracowników odlewni (m/k) - Niemcy, Villingen

Trenkwalder

Villingen-Schwenningen, zagranica

Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Villingen-Schwenningen
Zakres obowiązków:
  • prace przygotowawcze przy maszynach produkcyjnych - wylewanie form z aluminium,
  • obróbka odlanych form: obsługa piły do metalu, szlifierki,
  • zawieszanie ciężkich elementów na hakach i monitorowanie ich transportu,
  • kontrola jakości wyprodukowanych form oraz zgłaszanie ewentualnych błędów i usterek,
  • pełnienie roli tłumacza, szkolenie nowych pracowników, wsparcie Brygadzistów/Kierowników zmiany.

Wymagania:
  • prawo jazdy kat. B w celu dojazdu do miejsca pracy,
  • znajomość j. niemieckiego na poziomie min. B1 (poziom znajomości będzie weryfikowany),
  • doświadczenie w pracy na produkcji na stanowisku Koordynatora - mile widziane.

Oferujemy:
  • dodatki zmianowe za pracę w godzinach nadliczbowych, w niedziele, dni świąteczne,
  • możliwość wypracowania nadgodzin,
  • umowę o pracę tymczasową na pełen etat, zawieraną z agencją pracy Trenkwalder,
  • stawkę 14,77 euro/h brutto (stawka godzinowa wraz ze stażem pracy cyklicznie wzrasta), po 15 miesiącach - 21,28 euro/h brutto,
  • premię za pełnienie roli Koordynatora - 150€ netto/miesięcznie,
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • dodatkową, bezpłatną polisę ubezpieczeniową, obowiązującą podczas pobytu za granicą,
  • łatwy dostęp do dokumentów online na portalu pracowniczym MyTrenkwalder,
  • możliwość otrzymania zaliczki,
  • wsparcie podczas procesu zatrudnienia i po rozpoczęciu pracy.

Miejsce pracy: 78048 Villingen-Schwenningen.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 605 121 248.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy

Czy chcesz otrzymywać oferty pracy na podobne stanowiska?

Utwórz powiadomienie e-mail

Zapisani kandydaci otrzymują informacje jako pierwsi.

Podziel się ze znajomymi